Поділись з друзями

Рецепт: грибна юшка

Склад продуктів:

2 л води, 30 г сушених грибів,1 морквина, ¼ частина невеликої селери, 1 петрушка, 1 пора, 1 середня цибулина, 2 ст. ложки олії, сіль, перець горошком, лавровий лист, зелень петрушки.

Добре промиті сушені гриби замочені на 102 години у воді, в якій їх потім варимо. Зварені гриби відціджуємо (відвар зберігаємо для юшки), ріжемо соломкою і підсмажуємо з цибулею на олії.

Тим часом в окріп кладемо овочі, порізані великими шматками: моркву, селеру, петрушку. Додаємо кілька зернят чорного перцю-горошку та лавровий лист. Готові овочі виймаємо з відвару і кладемо до нього підсмажені гриби. Юшку, в якій варилися гриби, обережно, щоби не потрапив осад, вливаємо до страви. Заправляємо юшку сіллю, перцем. Зверху посипаємо дрібно посіченою петрушкою.

До столу подаємо з макаронами, литим тістом.

Сушені гриби можна зберігати у добре закритому посуді або нанизаними на нитку, але обов’язково в сухому місці. Не рекомендується тримати їх поруч із продуктами, які мають різкий запах або містять вологу (цибуля, часник, фрукти. сир). Якщо ж гриби все таки стануть вологими, їх треба підсушити в печі.


One Response to “Рецепт: грибна юшка”

  1. Юля Says:

    Дякую за чудовий і смачний рецепт грибної юшки.

Leave a Reply